Kamerové systémy | EZS Kamerové systémy | EZS

Kamerové systémy | EZS


Specializujeme se na prodej a instalace bezpečnostních IP kamer, kamerových systémů a elektronických zabezpečovacích systémů (alarmů) pro koncové zákazníky. Mezi hlavní přednosti patří odborná kvalifikace  a individuální přístup k zákazníkům. Ve výběru systému a řešení zabezpečení volíme pouze ověřené systémy. V oblasti kamerového systému se jedná o HIKVISION a v oblasti EZS od českého výrobce JABLOTRON.

Kamerové systémy HIKVISION: 

  • Kamery HDTVI
  • Rekordéry
Nejdůležitější součástí celého kamerového systému je samotná kamera. Na trhu je v současné době velmi široká nabídka kamer, proto je třeba na její výběr klást velký důraz. Prvotní rozdělení kamer je podle umístění - do vnitřního prostředí nebo do venkovního prostředí. Pokud chcete využívat kamerový systém i za tmy, Vašim nepostradatelným pomocníkem bude infračervený přísvit. Obraz je z kamery přenášen pomoci kabelového vedení. Ve výjimečných případech je možné použít i bezdrátový přenos.

Pro záznam obrazu z kamer slouží digitální záznamové zařízení. Záznam tak můžete sledovat živě, nebo si ho později přehrát. Pokud se budete chtít vzdáleně podívat, co se právě teď před kamerami děje, stačí se připojit na internet a pohodlně sledovat obraz z kamer odkudkoli na světě. Stejně jako u vašeho domácího videa je možné k záznamovému zařízení připojit televizor.

Elektronický zabezpečovací systém Jablotron: 

  • Zabezpečovací systémy
  • Docházkový systém

Naši klienti pro nás nejsou pouhými zákazníky. Jsou našimi rovnocennými partnery. Osobní přístup, poznání individuálních potřeb a oboustranná důvěra, jsou pro naši práci jednou z priorit. Zabezpečení objektů neřešíme od stolu. Přímý kontakt s vámi je pro nás základem spolehlivě odvedené práce. Proto neváhejte a domluvte si s námi schůzku. Společně probereme, co potřebujete zabezpečit. Vybereme pro vás top řešení.

Když pomineme největší nebezpečí, kterým jsou vloupání a krádeže, vězte, že moderní zabezpečovací systémy toho umí mnohem víc. Víte, že alarmy Jablotron vás upozorní i na únik plynu, zatopení objektu nebo na vznik požáru? Víte, že jedním stiskem mobilního ovladače alarmu můžete otevírat garáž nebo rozsvítit světla v domě?

Zabezpečovací systém, napojený na pult centralizované ochrany je skoro jako výhra v loterii. Zajistí, že váš majetek a to nejcennější co máte, zdraví, bude dokonale chráněno. Tak co říkáte, není nejvyšší čas dopřát si skutečný pocit bezpečí?

 

Zpět na služby